O firmie


Spółka z o.o. pod firmą TEJ powstała w 2021 roku, w drodze ewolucji. Na rynku jesteśmy od 1993 roku. 

Podobno stare, dobre są tylko skrzypce i wino, ale blisko 30 lat naszej obecności na rynku pozwoliło zdobyć doświadczenie, które dostrzegają nasi klienci. Doświadczenie to, profesjonalizm i fachowość cenione są przez wielu kontrahentów. Współpracujemy z firmami, urzędami, wieloma szkołami i instytucjami. 

Specjalizujemy się w dostawach rozwiązań w zakresie druku oraz kopii do firm i instytucji. Rozwiązujemy doraźne problemy techniczne związane z urządzeniami powielającymi dokumenty oraz zapewniamy dostawy materiałów eksploatacyjnych. Pomagamy naszym klientom w optymalizacji kosztów wytwarzania druku oraz kopii poprzez audyt posiadanego przez nich parku maszynowego. 

Mając na uwadze, iż podczas produkcji dokumentów pojawia się również ich nadprodukcja, w ofercie naszej znajdują się również urządzenia do ich niszczenia. 

Dostrzegając trendy czasów dzisiejszych nawiązaliśmy współpracę z dostawcami cyfrowego obiegu dokumentów. 

Stosując wspomniane rozwiązania, dzięki naszemu doświadczeniu, wieloletniej współpracy
z największymi dostawcami tej branży, możemy zapewnić ciągłość pracy sprzętu. Sprawiając, że prace biurowe będą łatwe i przyjemne, aby były proste i bezpieczne, w każdej wymagającej organizacji. 

Działając w obszarze kopii oraz druku prowadzimy od wielu lat usługi reprograficzne oraz wykonujemy korektę techniczną prac dyplomowych, licencjackich oraz magisterskich.